סיפורו של חזי מתחיל בשלהי שנות ה 60  כשעבד כשכיר בבית העסק של הוריו. כמו כל הדברים הטובים הכל החל במקרה. מפגש עם אריחי חרסינה אותם רכש חזי לביתו היווה את אבן הפינה והיסוד לבניית ה"ממלכה" המוכרת לכל כ"חזי בנק דיזיין".

Outdoor by Hezibank

ראשוניות ומקוריות נזקפים לזכותו של חזי, בהם, עיצוב והפקה של תערוכות ענק לאורך שנות ה-90 במגרשי התערוכה ברמת גן בהפקת הגב' אורנה פלג.

פתיחת אולם תצוגה בשטח של מאות מטרים ברמתיים שהיה לאולם התצוגה הראשון בישראל והיווה אטרקציה באותם ימים.

 כמו כן היה חזי שותף לעיצוב ופיתוח אריחי הקרמיקה הדקורטיביים הראשונים בארץ וזאת תחת המטריה של חברת ברבור בעכו בניהולו של מר עוזי מרום.

בשנת 2013 רכש חזי מגרש בקצה אזור התעשייה של סגולה בפ"ת , ליד המזבלה הירוקה ומסילת רכבת פעילה, המגרש נרכש במטרה להוות מחסן ל"חזי בנק דיזיין" אך גם פה יד המקרה, הגורל או איך שלא ייקרא, הוצע לחזי מחסן גדול במקום מרכזי וזמין להפעלה.

חזי לא יכול היה שלא להיענות להצעה המפתה ושכר את המחסן שאגב קרוב ביותר למגרש אותו רכש.

המגרש אותו ייעד חזי למחסן נותר שומם ללא כל פעילות אך לא לאורך זמן, תוך שנה הקים חזי מפעל שיש מודרני במקום, אליו הצמיד מחסן ללוחות השיש לשימוש המפעל.

מחסן השיש והמפעל "השתלטו" על מחצית משטח המגרש. חציו השני של המגרש במרוצת הזמן הפך ל"מגרש המשחקים" של חזי.

במקום הקים חזי פינת חי ומקום איחסון לאוספיו הפרטיים אותם ליקט במשך השנים בנסיעותיו בעולם.

קסם המזרח – ארמונות מסוגננים בצד בתי מגורים נוטים ליפול, מסעדות פאר בסמוך לדוכני נישנוש, טעמים וריחות משכרים. כל אילו ללא כל ספק היוו את עמודי התווך בהקמת המקום המופלא  הנקרא ה- OutDoor  של חזי בנק.

עם האוכל מגיע התיאבון ותוך שנתיים שלוש הפך המקום בעיצובו של חזי לגן קסום אותו איכלס בפריטים יחודיים  מאוד אותם ייבא מאירופה והמזרח הרחוק.

חזי בנק אאוטדור

שילוב הפריטים בגן הפכו אותו למיוחד ביותר בארץ. היום מונה המקום אלפי פריטים אם לשימוש פונקציונלי ואם לקישוט ולעיצוב. כל אחד מהפריטים יש בו כדי לקשט בכבוד ובחן כל גינה ומרפסת. לפן האומנותי  סינף חזי מסגריה ומצבעה והעמידם לשירותו של כל לקוח במטרה להתאים את הפריטים לטעמו ולצרכיו.